Elk platform heeft een lijstje klaar aan het einde van het jaar met wat er precies zo populair in de afgelopen 365 dagen. Dat gaat ook op voor NLZiet. Deze Nederlandse streamingsdienst heeft een mooi lijstje gemaakt voor ons.
NLZiet
Dit gezamenlijke initiatief van NPO, RTL en Talpa heeft een goed jaar achter de rug. Steeds meer mensen ontdekken deze dienst als alternatief voor een dure kabelaansluiting.
NLZiet brengt alle programma’s van de NPO, RTL en Talpa via het internet. Deze kun je live bekijken of tot een jaar terug. Het live televisie kijken via het internet is een recente ontwikkeling in deze vorm. Omdat de NPO en RTL veel voetbalrechten bezitten kun je dus ook lekker voetbal kijken via NLZiet. Het is dan ook niet zo gek dat het lijstje meest populaire programma’s die live bekeken zijn bijna helemaal bezet worden door voetbalwedstrijden.
1. UEFA Champions League: Ajax – Benfica
2. UEFA Champions League: Ajax – Bayern München
3. UEFA Champions League: Benfica – Ajax
4. Eurovisie Songfestival 2018 finale
5. UEFA Champions League: AEK Athene – Ajax
6. UEFA Champions League: Bayern Munchen – Ajax
7. UEFA Champions League: Tottenham Hotspur – PSV
8. UEFA Champions League: PSV – Inter Milan
9. UEFA Champions League: PSV – Tottenham Hotspur
10. UEFA Champions League: PSV – Barcelona

Dit zijn de meest bekeken programma’s van NLZiet (Live, Replay en Video on Demand)
1. De Luizenmoeder
2. Goede Tijden, Slechte Tijden
3. NOS Journaal
4. Temptation Island
5. Helemaal Het Einde!
6. The Bold And The Beautiful
7. Utopia
8. First Dates
9. NOS FIFA WK Voetbal
10. Utopia 2
Show Comments